Oferta dla grup zorganizowanych

Opis oferty

Wyjazd integracyjny
Nad jeziorem w Skorzęcinie
O. W. Słoneczny Brzeg
www.skorzecin.org.pl
Tel.: 604-97-06-25

Wyjazdy organizowane przez nasz ośrodek to coś więcej niż tylko leniuchowanie na kanapie. Staramy się zorganizować coś specjalnego, staramy się łączyć zabawę z wypoczynkiem oraz elementami poznawczymi, które każdego powinny zaciekawić. Podczas pobytu w naszym ośrodku umożliwiamy wszystkim zetknięcie się z przyrodą, ale też wspólne odkrywanie tajemnic, legend historii początków Polski tzn. Biskupin, Lednogóra, Gniezno.

Wiemy, że taki wyjazd dla pracowników to dobry sposób na zbudowanie więzi w firmie, a zarazem sposób motywowania, nagradzania pracowników. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu spotkań, podczas, których będzie można aktywnie spędzić czas, a osoby najbardziej aktywne zostaną w specjalny sposób wyróżnieni. Na terenie naszego ośrodka możemy zorganizować:

– Konkursy, turnieje sportowe

– Podchody

– Gry zręcznościowe, terenowe

– Zapasy w balonach

– Wspólne gotowanie

– Chodzenie po lesie w nocy z kamerą termowizyjną w poszukiwaniu zwierząt

To tylko kilka atrakcji, które jesteśmy w stanie zorganizować.

Wszystkie nasze propozycje konsultujemy i omawiamy. Wieczorem po dniu pełnym atrakcji organizujemy wspólny grill, ognisko, kalambury, karaoke lub dyskotekę. Wszystkie nasze domki są dwupokojowe 3-6 osobowe z aneksem kuchennym, wyposażone w m.in. telewizor czy grill. Na dużych tarasach można wypocząć po całym dniu atrakcji. Zapewniamy całodzienne wyżywienie jak również wybrane posiłki, na wyjazdy przygotowujemy „lunchbox”.

Wystawiamy faktury VAT.

Wystarczy się z nami skontaktować, a my dołożymy wszelkich starań, aby w profesjonalny i rzetelny sposób zorganizować wyjazd pełen atrakcji i niezapomnianych przeżyć, który zakończy się sukcesem, a przez Państwa pracowników będzie długo wspominany.

 


 

W dniach od 17.02 do 2.03 przebywamy na urlopie.

 

 

W celu złożenia rezerwacji bądź uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub tekstowy na Whatsapp
lub drogą mailową na adres: magdalena@sloneczny-brzeg.com.

This will close in 20 seconds