Apartamenty 18-21

 


 

Położenie

Słoneczny Brzeg Skorzęcin apartamenty nr 18-21 położone są bezpośrednio na plaży, około 200 metrów do ścisłego centrum miasteczka. W budynku znajdują się 4 apartamenty – 2 na parterze i 2 na piętrze. Wszystkie są nowocześnie urządzone, wykończone według najlepszych standardów i kompleksowo wyposażone, zapewniając szereg udogodnień gościom na czas pobytu. Każdy apartament posiada taras, z którego rozciąga się wspaniały widok na piaszczystą plażę oraz jezioro. Obok znajdują się również miejsca parkingowe dla samochodów naszych gości.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin apartamenty nr 18-21 – wybudowane na sezon 2019.
Apartamenty o najwyższym standardzie w Skorzęcinie znajdują się przy alei Plażowej, bezpośrednio na plaży. Niedaleko znajduje się plac zabaw dla dzieci, gdzie Wasze pociechy mogą miło spędzić czas.

 


 

Opis

Apartamenty te są 6-osobowe i składają się z:

  • dwóch pokojów (dzienny z aneksem kuchennym i rozkładanym narożnikiem oraz sypialnia)
  • łazienki z prysznicem
  • tarasu z meblami ogrodowymi, z pięknym widokiem na plażę i jezioro
  • Doba w apartamentach nr 18-21 rozpoczyna się o godzinie 17:00 dnia pierwszego, a kończy o godzinie 11:00 ostatniego dnia pobytu.

 


 

Wyposażenie

Słoneczny Brzeg Skorzęcin apartamenty nr 18-21 Bardzo dbamy o naszych gości, dlatego staramy się, aby podczas wakacji u nas niczego im nie brakowało. Apartamenty w Skorzęcinie są urządzone w nowoczesnym stylu, z kompletnym wyposażeniem. Zawierają między innymi:

telewizor LCD ♦️ grill ♦️ czajnik ♦️ lodówka ♦️ sztućce i talerze ♦️ kuchenka mikrofalowa ♦️ pościel ♦️ meble ogrodowe